Orgaaniline sheavõi

Šeavõi sobib kasutamiseks juustele, näole ja kehale. Tegemist on ülikvaliteetse õliga, mida saadakse Aafrika sheapuust.


Enne juustele või nahale kandmist, soojenda väike kogus sheavõid peopesade vahel.


Alternatiivmeditsiinis ja loodusteraapias  kasutatakse sheavõid nahaprobleemide  korral nagu psoriaas, ekseem, akne armid, päikesepõletus,  kuiva ja lõhenenud naha taastamiseks jms. Samuti soodustab sheavõi epidermise regeneratsiooni ja naha elastsust.

 

Samuti kaitseb sheavõi nahka vabade radikaalide eest ja sobib kasutamiseks aastaringselt. Sheavõi omab põletikuvastast toimet ning  sobib kasutamiseks tundlikule või nõrgenenud nahale.  Sheavõi  kuulub ka kvaliteetsemate kosmeetiliste hooldustoodete koostisesse. Samuti on sheavõi eriti  kõrgelt  hinnatud kasutamiseks ka puhtal kujul. 

                                   
  


Sheavõid kasutades on juuksed elujõulised ning nahk pehme ja hooldatud. Kõige imetlusväärsemad on aga kasulikke A-, E- ja F-vitamiine sisaldava sheavõi omadused – naturaalne sheavõi niisutab nahka sügavate kihtideni välja. Kerge UV kaitse aitab vältida päikesepõletuse teket. Sheavõi naturaalne päikesekaitsefaktor on SPF  kuni 6.


Ainult kõrge kvaliteediga orgaanilisel sheavõil on eelnimetatud positiivsed omadused. Meie pakutav sheavõi on sertifitseeritud Ecocert SAS FR-BIO-01.